Eukanuba

Kuva:
Näita korraga:
Sorteeri:
 Eukanuba Adult Breed Specific German Shepherd
See on üks maailma tuntumaid koeratõuge ja naudib suurt populaarsust nii töö- ja teenistuskoerana kui ka truu perekoerana: saksa lambakoer. Kui otsite täisväärtuslikku toitu, mis on spetsiaalselt kohandatud teie neljajalgse sõbra toitumisvaja..
See on üks maailma tuntumaid koeratõuge ja naudib suurt populaarsus..
40.90€
KM-ta: 34.08€
Eukanuba Adult Breed Specific Boxer
Perekoer, nagu raamatus kirjas, aga samas läbiproovitud valve-, seltsi- ja sportkoer: pole kahtlustki, et bokser on tõeliselt mitmekülgne kaaslane, kes on nautinud pikka aega suurt populaarsust tänu. selle tasakaalukale, julgele olemusele. Ku..
Perekoer, nagu raamatus kirjas, aga samas läbiproovitud valve-, sel..
39.90€
KM-ta: 33.25€
Eukanuba Adult Breed Specific Cocker Spaniel
Imeliselt siidise, keskmise pikkusega karvkatte ja elava olemusega kokkerspanjel on üks graatsilisemaid ja populaarsemaid koeratõuge. Söödaga, mis on optimaalselt kohandatud selle vajadustele, aitate tagada, et teie kallis on hästi hooldatud...
Imeliselt siidise, keskmise pikkusega karvkatte ja elava olemusega ..
29.90€
KM-ta: 24.92€
Eukanuba Adult Breed Specific Dachshund
Taksid on lojaalsed, targad ja enesekindlad kaaslased, kellel on erilised toitumisnõuded, osaliselt nende erilise kehaehituse tõttu, millel on lühikesed jalad ja pikk selg. Oluline on iga hinna eest vältida ülekaalulisust, samal ajal tuleb li..
Taksid on lojaalsed, targad ja enesekindlad kaaslased, kellel on er..
11.90€
KM-ta: 9.92€
Eukanuba Adult Breed Specific Golden Retriever
Sõbralikud, pingevabad, uudishimulikud ja seiklushimulised – kuldsed retriiverid on põhjusega ühed populaarseimad perekoerad. Et teie neljajalgne sõber saaks nautida elu vormis ja elujõulisena, on oluline, et toit oleks kohandatud tema vajadu..
Sõbralikud, pingevabad, uudishimulikud ja seiklushimulised – kuldse..
39.90€
KM-ta: 33.25€
Eukanuba Adult Breed Specific Labrador Retriever
Koerad on inimese parimad sõbrad. See kirjeldus sobib suurepäraselt labradori retriiveriga. Ta on ülimalt inimsõbralik ja sobib ideaalselt perekoeraks, kuid talle meeldib ka, kui temaga tegeletakse. Selleks, et teie labrador saaks a..
Koerad on inimese parimad sõbrad. See kirjeldus sobib suurepär..
39.90€
KM-ta: 33.25€
Eukanuba Adult Breed Specific Rottweiler
Rottweiler kiirgab esmapilgul jõudu ja energiat. Tema lihaseline, jässakas keha ja tugevad hambad jätavad üsna mulje – olenemata sellest, kas tegemist on politseikaaslase või maja ja õue kaitsva valvekoeraga. Kui soovite olla kindel, et ..
Rottweiler kiirgab esmapilgul jõudu ja energiat. Tema lihaseli..
39.90€
KM-ta: 33.25€
Eukanuba Adult Breed Specific West Highland White..
Väike koer, suur nimi: Paljud Lääne-Highlandi valge terjeri fännid kutsuvad neljajalgset kaisutavat sõpra lihtsalt hellitavalt "Westieks". Selle väike suurus ei ütle midagi selle iseloomu kohta. Nutikas terjer on äärmiselt enesekindel, m..
Väike koer, suur nimi: Paljud Lääne-Highlandi valge terjeri fännid ..
11.90€
KM-ta: 9.92€
Eukanuba Adult Breed Specific Yorkshire Terrier
Väike, kuid võimas: Yorkshire'i terjer on tuntud oma tugeva enesekindluse poolest ja kipub end mõnikord üle hindama, mis on osa tema ainulaadsest võlust. Pika karvaga vapper terjer seisab kartmatult teel isegi suurtele koertele. Kui soov..
Väike, kuid võimas: Yorkshire'i terjer on tuntud oma tugeva eneseki..
11.90€
KM-ta: 9.92€
Eukanuba Adult Large Breed - kanaga
Täiskasvanueas suured koerad pole sageli mitte ainult väga näljased, vaid neil on ka kõrged nõudmised oma toitumise osas. Eukanuba Adult Large Breed Chicken sobib ideaalselt täistoiduks suurte ja väga suurte tõugude täiskasvanud koertele, kun..
Täiskasvanueas suured koerad pole sageli mitte ainult väga näljased..
44.94€
KM-ta: 37.45€
Eukanuba Adult Large Breed -lambaliha ja riisiga
Pole vahet, kas tegu on labradori, saksa lambakoera, kuldse retriiveri või rottweileriga: suurte koerte liigesed puutuvad kokku suure koormusega. Eukanuba Adult Large Breed Lamb & Rice toetab teie suure neljajalgse sõbra tervist oma kvali..
Pole vahet, kas tegu on labradori, saksa lambakoera, kuldse retriiv..
43.90€
KM-ta: 36.58€
Eukanuba Adult Medium Breed -kanaga
Iga päev seiklus täis tegevust, mänge ja lõbu: On ütlematagi selge, et teie koeral on söötmise aeg hea isu. Eukanuba Adult Medium Breed Chicken mitte ainult ei maitse suurepäraselt, vaid annab ka teie neljajalgsele sõbrale kõik olulised toita..
Iga päev seiklus täis tegevust, mänge ja lõbu: On ütlematagi selge,..
44.90€
KM-ta: 37.42€
Eukanuba Adult Small / Medium Breed lambaliha ja ..
Eukanuba Adult Small / Medium Breed Lamb & Rice oli spetsiaalselt kohandatud täiskasvanud väikeste ja keskmise suurusega koerte, nagu taksid, kollid, mopsid või kokkerspanjelid, vajadustele. Lambaliha ja riis kui energiaallikad on es..
Eukanuba Adult Small / Medium Breed Lamb & Rice oli spetsiaalse..
43.90€
KM-ta: 36.58€
Eukanuba Adult Small Breed - kanaga
Väikesed koerad on sageli suurimad seiklejad ja tunnevad, et nad on terve päeva liikvel. Selleks, et teie koer oleks oma igapäevaseks tegevuseks hästi varustatud, vajab ta toitvat, tasakaalustatud toitu, mis on kohandatud tema vajadustele.&nb..
Väikesed koerad on sageli suurimad seiklejad ja tunnevad, et nad on..
12.90€
KM-ta: 10.75€
Eukanuba Caring Senior Large - kanaga
Eukanuba Life Stage toodete ainulaadsed koostised pakuvad kohandatud toitumislahendusi teie koera igaks elufaasiks. Asjatundjate ja veterinaaride poolt välja töötatud, kasvatajate poolt soovitatud sort Caring Senior Large Breed Chic..
Eukanuba Life Stage toodete ainulaadsed koostised pakuvad koha..
43.90€
KM-ta: 36.58€
Eukanuba Caring Senior Medium Breed - kanaga
100% täisväärtuslik ja tasakaalustatud, mille on välja töötanud eksperdid ja veterinaararstid ning soovitanud kasvatajad: Eukanuba Life Stage toodete ainulaadsed koostised pakuvad kohandatud toitumislahendusi teie koera igaks elufaasiks...
100% täisväärtuslik ja tasakaalustatud, mille on välja töötanud eks..
43.90€
KM-ta: 36.58€
Eukanuba Caring Senior Small Breed Huhn
Caring Senior Small Breed Chicken edendab optimaalset kehaehitust väikestele koertele alates 11. eluaastast ja paneb aluse tervele vananemisele . Välja töötatud ekspertide ja veterinaararstide poolt, soovitanud kasvatajad:..
Caring Senior Small Breed Chicken edendab optimaalset kehaehit..
12.90€
KM-ta: 10.75€
Eukanuba Daily Care Adult Sensitive Digestion
Kergesti seeditav, tervislik ja maitsev: Eukanuba Daily Care Adult Sensitive Digestion on tasakaalustatud kuivtoit, mis sobib igat tõugu täiskasvanud koertele ja on eriti hästi talutav . Koeratoit sisaldab kanaliha kui kergesti seed..
Kergesti seeditav, tervislik ja maitsev: Eukanuba Daily Care Adult ..
43.90€
KM-ta: 36.58€
Eukanuba Daily Care Adult Sensitive Joints
Nautige elutähtsat ja mobiilset elu: teie koera jaoks on iga päev seiklus, mis meelitab mängude, lõbu ja tegevusega. Eukanuba Daily Care Adult Sensitive Joints on spetsiaalselt välja töötatud kõigi tõugude täiskasvanud koerte liikuvuse toetam..
Nautige elutähtsat ja mobiilset elu: teie koera jaoks on iga päev s..
43.90€
KM-ta: 36.58€
Eukanuba Daily Care Adult Sensitive Skin
Mõnikord on vähem rohkem: oma hallatava koostisosade loeteluga on Eukanuba Daily Care Adult Sensitive Skin suurepärane valik, kui soovite jälgida, mida teie koer sööb. Kuivtoitu iseloomustab hüpoallergeenne retsept ja see sisal..
Mõnikord on vähem rohkem: oma hallatava koostisosade loeteluga on E..
43.90€
KM-ta: 36.58€
Eukanuba Daily Care Overweight Adult Dog
Lisakilode juurde võtmine on kiire. Tee tagasi ideaalkaalu juurde on sageli palju keerulisem. Eukanuba Daily Care Overweight Adult Dog on spetsiaalselt loodud koertele, kes on või kipuvad olema ülekaalulised. Sisaldab 50% vähem..
Lisakilode juurde võtmine on kiire. Tee tagasi ideaalkaalu juu..
39.90€
KM-ta: 33.25€
Eukanuba Daily Care Weight Control Small/Medium A..
Soovitud kehakaalu saavutamine dieedi ajal on üks asi. Sageli on veelgi keerulisem ideaalkaalu püsivalt hoida. Oma koera abistamiseks on olemas spetsiaalsed toidud, nagu Eukanuba Daily Care Weight Control Small/Medium Adult Dog. Kui..
Soovitud kehakaalu saavutamine dieedi ajal on üks asi. Sageli ..
46.90€
KM-ta: 39.08€
Eukanuba Daily Care Weigth Control Large Adult Do..
Kui teie koer kipub paar kilo liiga palju sööma, võib olla mõttekas kasutada spetsiaalset tasakaalustatud energia- ja toitainetesisaldusega toitu. Eukanuba Daily Care Weigth Control Large Adult Dog on mõeldud suurte ja väga suurte tõugude täi..
Kui teie koer kipub paar kilo liiga palju sööma, võib olla mõttekas..
46.90€
KM-ta: 39.08€
Eukanuba Daily Care Working & Endurance Adult Dog
Kui teete palju, vajate palju energiat! Seetõttu soovitatakse väga aktiivsetele töökoertele spetsiaalset toitu, mis katab optimaalselt teie neljajalgse sõbra suurenenud energia- ja toitainete vajaduse. Eukanuba Daily Care Working & E..
Kui teete palju, vajate palju energiat! Seetõttu soovitatakse ..
41.90€
KM-ta: 34.92€
Eukanuba Junior Large Breed - kanaga
Suurte ja väga suurte tõugude koerad võtavad esimese kahe eluaasta jooksul palju juurde – pole ime, et selles olulises eluetapis peaks toit olema eriti toitev ja tasakaalustatud. Eukanuba Junior Large Breed Chicken on loodud üleminekutoiduks ..
Suurte ja väga suurte tõugude koerad võtavad esimese kahe eluaasta ..
44.90€
KM-ta: 37.42€
Eukanuba Puppy Large & Giant Breed - lambalih..
Kui soovid kasvada suureks ja tugevaks, on vaja tasakaalustatud toitainerikka ja liigikohase koostisega sööta. Eukanuba Puppy Large & Giant Breed Lamb & Rice toetab suuri ja väga suuri tõugu kutsikaid esimesel kahel eluaastal optimaal..
Kui soovid kasvada suureks ja tugevaks, on vaja tasakaalustatud toi..
43.90€
KM-ta: 36.58€
Eukanuba Puppy Large Breed - kanaga
15kg 3kg
Eukanuba Puppy Large Breed - kanaga Tarne 3-5päeva
Selleks, et teie väikesest karvakerast kasvaks tugev ja uhke koer, vajate toitu, mis on spetsiaalselt kohandatud teie kallima toitumisvajadustele, eriti esimesel eluaastal. Eukanuba Puppy Large Breed Chicken on kuivtoit suurt ja väga suurt tõ..
Selleks, et teie väikesest karvakerast kasvaks tugev ja uhke koer, ..
12.90€
KM-ta: 10.75€
Eukanuba Puppy Medium Breed - kanaga
15kg 3kg
Eukanuba Puppy Medium Breed - kanaga Tarne 3-5päeva
Üks toit, kõik selles: Eukanuba Puppy Medium Breed Chicken annab teie kutsikale kõik, mida ta esimesel eluaastal optimaalseks arenguks vajab. Kuivtoit on spetsiaalselt kohandatud keskmise suurusega tõugu kutsikate vajadustele ning on 100% tas..
Üks toit, kõik selles: Eukanuba Puppy Medium Breed Chicken annab te..
12.90€
KM-ta: 10.75€
Eukanuba Puppy Small & Medium Breed - lambali..
Iga päev on noorte kutsikate jaoks tore seiklus – alati on midagi uut avastada! Nii palju põnevust kulutab palju energiat, mistõttu vajavad väikesed neljajalgsed sõbrad toitvat, hästi talutavat toitu, et elu eluliselt alustada. Eukanuba ..
Iga päev on noorte kutsikate jaoks tore seiklus – alati on midagi u..
43.90€
KM-ta: 36.58€
Eukanuba Puppy Small Breed Huhn
3kg
Eukanuba Puppy Small Breed Huhn Tarne 3-5päeva
Palju värsket kana väikestele neljajalgsetele sõpradele kõrgete standarditega: Eukanuba Puppy Small Breed Chicken rikub kutsikad maitsva maitse ja tasakaalustatud retseptiga – ideaalne igapäevaseks toitumiseks. Kuivtoit on spetsiaalselt kohan..
Palju värsket kana väikestele neljajalgsetele sõpradele kõrgete sta..
12.90€
KM-ta: 10.75€
Eukanuba Senior Large & Giant Breed - lambali..
Muidugi pole teie koer 5-6-aastaselt sugugi vana, kuid tema toitumisvajadused muutuvad aja jooksul. Selleks, et teie kallis püsiks kaua vormis ja vitaalne, vajab ta toitu, mis on igati vastavale elufaasile kohandatud. Eukanuba Senior Lar..
Muidugi pole teie koer 5-6-aastaselt sugugi vana, kuid tema toitumi..
42.90€
KM-ta: 35.75€
Eukanuba Senior Small & Medium Breed - lambal..
Maitsev, tasakaalustatud ja täiuslikult teie kallile kohandatud: Eukanuba Senior Small & Medium Breed Lamb & Rice on suurepärane täissööt väikese ja keskmise suurusega tõugu kõrges eas koertele, kes soovivad ikka veel kogeda koos omanikega..
Maitsev, tasakaalustatud ja täiuslikult teie kallile kohandatud: Eu..
43.90€
KM-ta: 36.58€
Eukanuba Thriving Mature Large Breed - kanaga
Nautige iga päeva ja püsige energiline ka kõrges eas – teie koera edu saavutamiseks on oluline pakkuda talle tasakaalustatud toitu, mis on kohandatud tema toitumisvajadustele. Eukanuba Thriving Mature Large Breed Chicken on spetsiaalselt..
Nautige iga päeva ja püsige energiline ka kõrges eas – teie koera e..
43.90€
KM-ta: 36.58€
Eukanuba Thriving Mature Medium Breed - kanaga
Isegi kui teie koer pole kaugeltki vanaraua hunnikus, muutuvad tema toitumisvajadused aastate jooksul. Eukanuba Thriving Mature Medium Breed Chicken annab teie neljajalgsele sõbrale kõik, mida ta vajab selleks eriliseks eluetapiks. Sööt ..
Isegi kui teie koer pole kaugeltki vanaraua hunnikus, muutuvad tema..
48.90€
KM-ta: 40.75€
Eukanuba VETERINARY DIETS Adult Intestinal
Ägedad ja kroonilised seedehäired koertel ei ole haruldased ning nendega kaasnevad ebameeldivad kõrvalnähud. Eukanuba VETERINARY DIETS Adult Intestinal on dieetkuivtoit, mis on spetsiaalselt loodud soolestiku imendumishäirete vähendamiseks ja..
Ägedad ja kroonilised seedehäired koertel ei ole haruldased ning ne..
64.90€
KM-ta: 54.08€
Eukanuba VETERINARY DIETS Dermatosis
Sügelev, põletav nahk, karvade väljalangemine või tuhm karv – koerte naha- ja karvkatteprobleemid võivad avalduda erineval viisil ning olla teie neljajalgsele sõbrale väga ebamugavad. Eukanuba VETERINAARDIEETID Dermatosis on dieettoit, mis on..
Sügelev, põletav nahk, karvade väljalangemine või tuhm karv – koert..
68.90€
KM-ta: 57.42€
Eukanuba VETERINARY DIETS Joint Mobility
Eukanuba VETERINAARDIEETID Joint Mobility on spetsiaalselt loodud täiskasvanud koerte normaalse liikuvuse ja liigeste ainevahetuse toetamiseks. Dieetilist kuivtoitu iseloomustab vähenenud energiatihedus , mis aitab teie neljajalgsel..
Eukanuba VETERINAARDIEETID Joint Mobility on spetsiaalselt loodud t..
68.90€
KM-ta: 57.42€
Eukanuba VETERINARY DIETS Restricted Calorie
Tarbi vähem kaloreid, kui kulutad: kaalulangetamise tee kõlab kergelt, kuid sageli osutub selle elluviimine üsna keeruliseks. Eukanuba VETERINARY DIETS Restricted Calorie abil pakute oma koerale dieetkuivtoitu, mis on spetsiaalselt loodud&nbs..
Tarbi vähem kaloreid, kui kulutad: kaalulangetamise tee kõlab kerge..
68.90€
KM-ta: 57.42€
Elery @ 2022 | Turvalisuse tagab: veebikaitse.eeWebShopper