Kuivtoit

Kuva:
Näita korraga:
Sorteeri:
Felix kuivtoit Crunchy & Soft Fleisch
Lihane maitseelamus täiskasvanud kassidele. See kuivtoit avaldab muljet oma vastupandamatu ja maitsva kombinatsiooniga krõmpsuvatest toidupaladest, mis on segatud õrnade ja pehmemate tükkidega. Tasakaalustatud sööt, mille valguallikaks o..
Lihane maitseelamus täiskasvanud kassidele. See kuivtoit avald..
5.90€
KM-ta: 4.92€
Felix kuivtoit Inhome Sensations
2kg
Felix kuivtoit Inhome Sensations Tarne 3-7päeva
Felix Inhome Sensations on värviline segu krõbedatest, hõrgu maitsega ja imeliselt lõhnavatest krokettidest teie koduinimestele. Kanaliha ja köögiviljade vastupandamatu maitse rikub teie toakassi maitse. Kuivtoit annab teie kodukassile e..
Felix Inhome Sensations on värviline segu krõbedatest, hõrgu maitse..
8.90€
KM-ta: 7.42€
Hill's Prescription Diet c/d Multicare Stress Uri..
  Täisväärtuslik dieettoit täiskasvanud kassidel struviitkivide taastekke vähendamiseks, struviidikivide lahustamiseks ja oblikkivide moodustumise vähendamiseks Madal magneesiumi, kaltsiumi ja D-vitamiini tase: uriinikivide..
  Täisväärtuslik dieettoit täiskasvanud kassidel struv..
23.90€
KM-ta: 19.92€
Hill's Prescription Diet c/d Multicare Urinary Ca..
  Täisväärtuslik dieettoit täiskasvanud kassidel struviitkivide taastekke vähendamiseks, struviidikivide lahustamiseks ja oblikkivide moodustumise vähendamiseks Uriini leelistamine :  lisatud kaaliumtsitraat võib soodu..
  Täisväärtuslik dieettoit täiskasvanud kassidel struv..
21.90€
KM-ta: 18.25€
Hill's Prescription Diet c/d Urinary Stress + Met..
  Täisväärtuslik dieettoit struviidikivide lahustamiseks, struviidikivide kordumise vähendamiseks, oksaalkivide moodustumise vähendamiseks ja rasvumise vähendamiseks täiskasvanud kassidel Kuseteede leelistamine:  võib ..
  Täisväärtuslik dieettoit struviidikivide lahustamise..
23.90€
KM-ta: 19.92€
Hill's Prescription Diet d/d Food Sensitivities -..
  Dieettäissööt tooraine- ja toitainetalumatuse sümptomite vähendamiseks ning nahafunktsiooni toetamiseks täiskasvanud kasside dermatoosi ja liigse nahaerituse korral Valitud valgu- ja süsivesikuallikad: koos pardi ja herne..
  Dieettäissööt tooraine- ja toitainetalumatuse sümpto..
42.90€
KM-ta: 35.75€
Hill's Prescription Diet Gastrointestinal Biome -..
  Täisväärtuslik dieettoit ägedate soolestiku imendumishäirete leevendamiseks ja täiskasvanud kasside ebapiisava seedimise kompenseerimiseks Tasakaalustatud ja kergesti seeditav: kergesti seeditav retsept kergesti omastatav..
  Täisväärtuslik dieettoit ägedate soolestiku imendumi..
23.90€
KM-ta: 19.92€
Hill's Prescription Diet i/d Digestive Care - kan..
  Dieettäissööt ägedate soolestiku imendumishäirete leevendamiseks, ebapiisava seedimise ja eksokriinse pankrease puudulikkuse kompenseerimiseks kassidel Suurenenud elektrolüütide  sisaldus: suurenenud naatriumi ja kaa..
  Dieettäissööt ägedate soolestiku imendumishäirete le..
23.90€
KM-ta: 19.92€
Hill's Prescription Diet j/d Joint Care - kanaga
  Täisväärtuslik toit osteoartroosiga täiskasvanud kasside liigeste ainevahetuse toetamiseks Normaalne liigeste talitlus: suurenenud mangaani ja metioniini sisaldus, kõrge DHA, E-vitamiini ja oomega-3 rasvhapete sisaldus ..
  Täisväärtuslik toit osteoartroosiga täiskasvanud kas..
43.90€
KM-ta: 36.58€
Hill's Prescription Diet k/d + Mobility - kanaga
  Täisväärtuslik dieettoit neerufunktsiooni toetamiseks kroonilise või ägeda neerupuudulikkuse korral ja liigeste ainevahetuse toetamiseks osteoartroosiga täiskasvanud kassidel Madal fosfori- ja naatriumisisaldus: neerufunk..
  Täisväärtuslik dieettoit neerufunktsiooni toetamisek..
23.90€
KM-ta: 19.92€
Hill's Prescription Diet k/d Kidney Care - kanaga
Hill's Prescription Diet k/d Kidney Care Kanatoit lühidalt:   Täisväärtuslik dieettoit neerufunktsiooni toetamiseks kroonilise või ägeda neerupuudulikkusega täiskasvanud kassidel Toetab neerufunktsiooni: madal fosforis..
Hill's Prescription Diet k/d Kidney Care Kanatoit lühidalt: &n..
22.90€
KM-ta: 19.08€
Hill's Prescription Diet m/d Diabetes Care - kana..
  Täisväärtuslik dieettoit täiskasvanud kasside glükoosivarude (suhkurtõve) reguleerimiseks Madal glükeemiline indeks: madal mono- ja disahhariidide sisaldus, madal süsivesikute protsent kiire glükoosi vabanemisega, võib vä..
  Täisväärtuslik dieettoit täiskasvanud kasside glükoo..
22.90€
KM-ta: 19.08€
Hill's Prescription Diet r/d Weight Loss - kanaga
  Täisväärtuslik dieettoit täiskasvanud kasside rasvumise vähendamiseks Madal energiasisaldus: toetab kaalujälgimist Kanaga: kergesti seeditav kvaliteetse loomse valgu allikas, toetab normaalset lihasmassi ..
  Täisväärtuslik dieettoit täiskasvanud kasside rasvum..
23.90€
KM-ta: 19.92€
Hill's Prescription Diet s/d Urinary Care - kanag..
  Täisväärtuslik dieettoit täiskasvanud kasside struviidikivide lahustamiseks Optimaalne uriini pH: sisaldab uriini DL-metioniini Kuseteede tugi: madal magneesiumi- ja fosforisisaldus Struviitkivide vastu:&..
  Täisväärtuslik dieettoit täiskasvanud kasside struvi..
23.90€
KM-ta: 19.92€
Hill's Prescription Diet t/d Dental Care - kanaga
  Sobiv kuivtoit täiskasvanud kassidele Hambahooldusvalem: spetsiaalselt välja töötatud hammaste tervise ja suuhügieeni toetamiseks  Kliiniliselt tõestatud hambaravi tehnoloogia: puru uuenduslik struktuur, m..
  Sobiv kuivtoit täiskasvanud kassidele Hambahoo..
23.90€
KM-ta: 19.92€
Hill's Prescription Diet w/d Multi-Benefit - kana..
  Täisväärtuslik dieettoit, mis toetab lipiidide metabolismi hüperlipideemia korral ja reguleerib täiskasvanud kasside glükoosivarustust (suhkurtõbi). Madal rasvasisaldus: võib aidata vähendada vere lipiidide taset hüperlip..
  Täisväärtuslik dieettoit, mis toetab lipiidide metab..
32.90€
KM-ta: 27.42€
Hill's Prescription Diet y/d Thyroid Care
1,5kg 3kg
Hill's Prescription Diet y/d Thyroid Care Tarne 3-7päeva
  Dieet täissööt sööda joodisisalduse vähendamiseks täiskasvanud kasside kilpnäärme ületalitluse korral Piiratud joodisisaldus: piirab joodi omastamist söödast Vähendatud naatriumi- ja fosforisisaldus Tasakaalus..
  Dieet täissööt sööda joodisisalduse vähendamiseks tä..
24.90€
KM-ta: 20.75€
Hill's Prescription Diet z/d Food Sensitivities
  Täisväärtuslik dieettoit täiskasvanud kasside tooraine- ja toitainete talumatuse vähendamiseks Hoolikalt valitud koostisained: valitud kõrgelt hüdrolüüsitud valkude ja süsivesikute allikad võivad soodustada madalat allerg..
  Täisväärtuslik dieettoit täiskasvanud kasside toorai..
43.90€
KM-ta: 36.58€
Hill's Prescription Diet z/d Food Sensitivities
  Täisväärtuslik dieettoit täiskasvanud kasside tooraine- ja toitainetalumatuse sümptomite vähendamiseks Hoolikalt valitud koostisained: valitud kõrgelt hüdrolüüsitud valkude ja süsivesikute allikad võivad soodustada madala..
  Täisväärtuslik dieettoit täiskasvanud kasside toorai..
43.90€
KM-ta: 36.58€
Hill's Science Plan Adult - lambaliha ja riisiga
1,5kg 10kg 3kg
Hill's Science Plan Adult - lambaliha ja riisiga Tarne 3-7päeva
Hilli teaduskava täiskasvanud lambaliha ja riis lühidalt:   Täissööt täiskasvanud kassidele Kvaliteetne valk: hõlbustab kehakaalu reguleerimist, suudab säilitada lihasmassi, kergesti seeditav Omega 3 ja 6 rasvhap..
Hilli teaduskava täiskasvanud lambaliha ja riis lühidalt: &nbs..
16.90€
KM-ta: 14.08€
Hill's Science Plan Adult - tuunikalaga
1,5kg 10kg 3kg
Hill's Science Plan Adult - tuunikalaga Tarne 3-7päeva
  Täissööt täiskasvanud kassidele Kvaliteetne valk: hõlbustab kehakaalu reguleerimist, suudab säilitada lihasmassi, kergesti seeditav Omega 3 ja 6 rasvhapped: võivad säilitada naha ja karvkatte tervist E- v..
  Täissööt täiskasvanud kassidele Kvaliteetne va..
20.90€
KM-ta: 17.42€
Hill's Science Plan Adult 1-6 No Grain - kanaga
  Kvaliteetne kuivtoit täiskasvanud kassidele Täisväärtuslik ja tasakaalustatud: sobib täissöödana teie kassi igapäevasesse dieeti Omega 3 ja 6 rasvhapete ning E-vitamiiniga: aitab säilitada terve naha ja särava ..
  Kvaliteetne kuivtoit täiskasvanud kassidele Tä..
21.90€
KM-ta: 18.25€
Hill's Science Plan Adult Light - kanaga
1,5kg 10kg 3kg
Hill's Science Plan Adult Light - kanaga Tarne 3-7päeva
  Täissööt täiskasvanud kassidele Madala kalorsusega sisaldus ja L-karnitiin: hõlbustab kehakaalu reguleerimist Kvaliteetne valk: kauakestev küllastustunne, suudab säilitada lahja lihasmassi, kergesti seedit..
  Täissööt täiskasvanud kassidele Madala ka..
18.90€
KM-ta: 15.75€
Hill's Science Plan Adult Perfect Digestion - kan..
Maitsev kana ja kergesti seeditav pruun riis: Hill's Science Plan Adult Perfect Digestion Chicken kuivtoit on oma kergesti seeditava ja maitsva retseptiga valmistatud nõudlikele kaisutiigritele. Spetsiaalne "ActivBiome+" valem prebi..
Maitsev kana ja kergesti seeditav pruun riis: Hill's Science Plan A..
24.90€
KM-ta: 20.75€
Hill's Science Plan Adult Perfect Weight  - kanag..
  Täissööt üle 1 aasta vanustele täiskasvanud kassidele Kassidele, kes on kergelt ülekaalulised või kalduvad rasvuma Kerge valem: kõrge kerge kanalihasisaldusega ning madala rasva- ja kalorisisaldusega L-karniti..
  Täissööt üle 1 aasta vanustele täiskasvanud kassidel..
34.90€
KM-ta: 29.08€
Hill's Science Plan Adult Sensitive Stomach &..
  Hill's Science Plan Adult Sensitive Mao & Skin Chicken lühiülevaade:   Tasakaalustatud kuivtoit täiskasvanud üle 1-aastastele kassidele Spetsiaalne kiudainesegu: soolestikku reguleeriva toimega, toetab seed..
  Hill's Science Plan Adult Sensitive Mao & Skin Chick..
19.90€
KM-ta: 16.58€
Hill's Science Plan Kitten <1 No Grain - kanaga
  Tasakaalustatud kuivtoit kassipoegadele esimesel eluaastal Täiuslik elu algus: ideaalselt kohandatud kassipoegade vajadustele, võib toetada optimaalset arengut Kõrge kvaliteet: valmistatud valitud kvaliteetsete..
  Tasakaalustatud kuivtoit kassipoegadele esimesel elu..
21.90€
KM-ta: 18.25€
Hill's Science Plan Kitten - kanaga
1,5kg 3kg 7kg
Hill's Science Plan Kitten - kanaga Tarne 3-7päeva
  Tasakaalustatud täistoit kassipoegadele Kvaliteetsed koostisosad:  terve seedimise ja suurepärase maitse jaoks Spetsiaalselt välja töötatud suuremate toitainete ja energiavajaduste jaoks:  nii noortel..
  Tasakaalustatud täistoit kassipoegadele Kvalit..
21.90€
KM-ta: 18.25€
Hill's Science Plan Kitten Perfect Digestion
Täisväärtuslik kuivtoit kassipoegadele esimesel eluaastal Universaalne hooldus: täielik retsept, ideaalne kassipoegade igapäevaseks toitmiseks  Kvaliteetsete valkude allikas: võib aidata kasvatada ja säilitada lihasm..
Täisväärtuslik kuivtoit kassipoegadele esimesel eluaastal ..
21.90€
KM-ta: 18.25€
Hill's Science Plan Mature Adult - tuunikalaga
  Tasakaalustatud kuivtoit kassidele Spetsiaalselt loodud üle 7-aastaste kasside toitumis- ja energiavajaduste rahuldamiseks Tuunikalaga: loomne valk, mis võib edendada lahja lihasmassi Rikas Omega 3 ja 6 rasvha..
  Tasakaalustatud kuivtoit kassidele Spetsiaalse..
16.90€
KM-ta: 14.08€
Hill's Science Plan Mature Adult 7+ No Grain - ka..
  Tasakaalustatud kuivtoit vanematele üle 7-aastastele kassidele Ideaalne eakatele kassidele: kooskõlastatud retsept, ideaalne täissöödana vanemate kasside igapäevaseks toidulauaks Nahk ja karvkate: sisaldab oome..
  Tasakaalustatud kuivtoit vanematele üle 7-aastastele..
22.90€
KM-ta: 19.08€
Hill's Science Plan Mature Adult Hairball & I..
  Täissööt täiskasvanud kassidele vanuses üle 7 aasta Kohandatud energiasisaldus: eriti eakatele Eksklusiivne kiudainesegu: võib toetada tervet seedimist, hõlbustab juuste liikumist Reguleeritud puru suurus..
  Täissööt täiskasvanud kassidele vanuses üle 7 aasta ..
24.90€
KM-ta: 20.75€
Hill's Science Plan Mature Adult Light - kanaga
  Täissööt üle 7-aastastele kassidele Vähem kaloreid ja rasva: L-karnitiin, mis hõlbustab kehakaalu kontrolli all hoidmist Antioksüdantide kompleks: võib soodustada tervislikku vananemist Kvaliteetne valk:&..
  Täissööt üle 7-aastastele kassidele Vähem kalo..
24.90€
KM-ta: 20.75€
Hill's Science Plan Mature Adult Senior Vitality ..
  Täisväärtuslik kuivtoit vanuritele üle 7-aastastele kassidele Spetsiaalne koostisainete kombinatsioon: võib toetada sotsiaalset suhtlust, ajufunktsiooni ja energiataset Tervislik seedimine: kergesti seeditav, i..
  Täisväärtuslik kuivtoit vanuritele üle 7-aastastele ..
24.90€
KM-ta: 20.75€
Hill's Science Plan Senior 11+ kanaga
3kg 7kg
Hill's Science Plan Senior 11+ kanaga Tarne 3-7päeva
Kui kassid vananevad, väheneb liikumisrõõm ja seeläbi ka aktiivsus. Ainevahetus aeglustub ja organismi kaitsevõime nõrgeneb. Kui dieeti ei kohandata uute vajadustega, võib tulemuseks olla rasvumine. Hill's Science Plan Senior Chicke..
Kui kassid vananevad, väheneb liikumisrõõm ja seeläbi ka aktiivsus...
31.90€
KM-ta: 26.58€
Hill's Science Plan Sterilised Kitten - kanaga
1,5kg 3kg 7kg
Hill's Science Plan Sterilised Kitten - kanaga Tarne 3-7päeva
Täisväärtuslik kuivtoit kuni 1-aastastele steriliseeritud/kastreeritud kassipoegadele Kanaga: maitsev ja kergesti seeditav valguallikas Kvaliteetne valk: võib aidata lihaseid üles ehitada ja säilitada ning soodustab saled..
Täisväärtuslik kuivtoit kuni 1-aastastele steriliseeritud/kastr..
19.90€
KM-ta: 16.58€
Hill's Science Plan Young Adult Sterilised - tuun..
  Tasakaalustatud täistoit noortele täiskasvanud kassidele Spetsiaalselt loodud 6 kuu kuni 6 aasta vanuste steriliseeritud kasside toitumis- ja energiavajaduste rahuldamiseks Kaalujälgimise valem: L-karnitiin võib aid..
  Tasakaalustatud täistoit noortele täiskasvanud kassi..
19.90€
KM-ta: 16.58€
Hill's Science Plan Young Adult Steriliseeritud -..
  Tasakaalustatud täistoit noortele täiskasvanud kassidele Spetsiaalselt loodud 6 kuu kuni 6 aasta vanuste steriliseeritud kasside toitumis- ja energiavajaduste rahuldamiseks Kaalujälgimise valem: L-karnitiin võib aid..
  Tasakaalustatud täistoit noortele täiskasvanud kassi..
19.90€
KM-ta: 16.58€
Purina ONE Coat & Hairball- kanaga
1,5kg
Purina ONE Coat & Hairball- kanaga Tarne 3-7päeva
Tasakaalustatud kuivtoit täiendava tervisemõjuga kassidele alates 1. eluaastast Spetsiaalselt välja töötatud terve naha ja kauni karvkatte toetamiseks Bifensis Dual Defence: kassi tervise kahekordne kaitse nii seest kui väljas..
Tasakaalustatud kuivtoit täiendava tervisemõjuga kassidele alat..
9.90€
KM-ta: 8.25€
Purina One Dual Nature steriliseeritud kassidele ..
Tasakaalustatud kuivtoit täiskasvanud steriliseeritud ja steriliseeritud kassidele Kooskõlastatud retsept: sobib ideaalselt kastreeritud ja steriliseeritud kasside vajadustele, sobib täistoiduks igaks päevaks Lõhe koostisosana..
Tasakaalustatud kuivtoit täiskasvanud steriliseeritud ja steril..
11.90€
KM-ta: 9.92€
Purina One Dual Nature steriliseeritud kassidele ..
Täisväärtuslik kuivtoit täiskasvanud, steriliseeritud ja steriliseeritud kassidele Tasakaalustatud ja täisväärtuslik: sobib täistoiduks igapäevaseks toitumiseks, sobib ideaalselt steriliseeritud ja steriliseeritud kasside vajadusteg..
Täisväärtuslik kuivtoit täiskasvanud, steriliseeritud ja steril..
11.90€
KM-ta: 9.92€
Purina ONE Indoor Formula
3kg 800g
Purina ONE Indoor Formula Tarne 3-7päeva
Purina ONE Indoor Formula Tarne 3-7päeva
Tasakaalustatud kuivtoit tervisele kasulike kasudega kodukassidele, kes elavad vaikset, vähem aktiivset elu ja naudivad hooldamist Bifensis Dual Defence: kassi tervise kahekordne kaitse nii seest kui väljast, teaduslikult tõestatud,..
Tasakaalustatud kuivtoit tervisele kasulike kasudega kodukassid..
5.90€
KM-ta: 4.92€
Purina ONE Junior
750g
Purina ONE Junior Tarne 3-7päeva
Purina ONE Junior Tarne 3-7päeva
Tasakaalustatud kuivtoit kasvavatele kassipoegadele alates võõrutamisest kuni 12 kuu vanuseni, sobib ka tiinetele või imetavatele kassidele Kasvule orienteeritud toitainevalem , mis on spetsiaalselt kohandatud vastavalt arengufaasi ..
Tasakaalustatud kuivtoit kasvavatele kassipoegadele alates võõr..
5.90€
KM-ta: 4.92€
Purina ONE kuiv kassitoit, steriliseeritud kassid..
Tasakaalustatud kuivtoit steriliseeritud või steriliseeritud kassidele, millel on täiendav kasu tervisele Bifensis Dual Defence: kassi tervise kahekordne kaitse nii seest kui väljast, teaduslikult tõestatud, et see suurendab soolest..
Tasakaalustatud kuivtoit steriliseeritud või steriliseeritud ka..
5.90€
KM-ta: 4.92€
Purina ONE Light kuiv kassitoit - kanaga
Purina One Light Chicken lühidalt: Tasakaalustatud kuivtoit ülekaalulistele kassidele või kassidele, kellel on kalduvus ülekaalulisusele alates 1 aasta vanusest koos täiendava tervisega Bifensis Dual Defence: kassi tervise kahek..
Purina One Light Chicken lühidalt: Tasakaalustatud kuivtoit..
5.90€
KM-ta: 4.92€
Purina ONE täiskasvanutele lõheja täisteraga
Tasakaalustatud kuivtoit täiskasvanud kassidele vanuses üle 1 aasta koos täiendava tervisega Bifensis Dual Defence: kassi tervise kahekordne kaitse nii seest kui väljast, teaduslikult tõestatud, et see suurendab soolestiku immuunsüs..
Tasakaalustatud kuivtoit täiskasvanud kassidele vanuses üle 1 a..
16.90€
KM-ta: 14.08€
PURINA PRO PLAN Delicate - lambalihaga
Kas teie kass on tõeline gurmaan? Siis on lambaliharikas PURINA PRO PLAN Delicate just teie kassile õige söök. Täiskasvanud kasside kuivtoit pole mitte ainult ülimalt maitsev, vaid sobib ideaalselt ka tundliku seedimisega sametkäppadele...
Kas teie kass on tõeline gurmaan? Siis on lambaliharikas PURIN..
33.90€
KM-ta: 28.25€
PURINA PRO PLAN Delicate Rich - kalkuniga
Pro Plan Delicate on õrn kassitoit tundliku naha või seedimisega kiuslikele kassidele. Pro Plan Delicate kassitoit sisaldab maitsvat kalkuniliha ainsa loomse valgu allikana ja ei sisalda nisu koostisosi . Täiskasvanud..
Pro Plan Delicate on õrn kassitoit tundliku naha või seedimisega ki..
31.50€
KM-ta: 26.25€
Elery @ 2023 | Turvalisuse tagab: veebikaitse.eeWebShopper