Purina Pro Plan

Kuva:
Näita korraga:
Sorteeri:
Purina Dentalife Daily hambaravi suupisted keskmi..
Hammaste puhastamine näksimise ajal – kas see on üldse võimalik? Muidugi see toimib: Purina Dentalife igapäevased hambaravi suupisted keskmise suurusega koertele hellitavad teie neljajalgset sõpra maitsva maitsega ja aitavad neil närimis..
Hammaste puhastamine näksimise ajal – kas see on üldse võimalik?&nb..
6.90€
KM-ta: 5.75€
Purina Dentalife DuraPlus suurtele koertele
Igapäevane hambaravi võib olla nii lõbus! Purina Dentalife DuraPlus suurtele koertele on maitsev närimispulk, mis tõotab eriti pikka närimisrõõmu ja hellitab teie neljajalgset sõpra hõrgu maitsega. Tänu oma erilisele keerdunud kujule ja ..
Igapäevane hambaravi võib olla nii lõbus! Purina Dentalife Dur..
3.90€
KM-ta: 3.25€
Purina Dentalife DuraPlus väikestele koertele
Naksite mõnuga ja toetate samal ajal hambaravi? Purina Dentalife DuraPlus väikestele koertele teeb selle võimalikuks. Maitsvad närimispulgad sobivad ideaalselt väikest tõugu täiskasvanud koertele. Hambahooldustooted koosnevad s..
Naksite mõnuga ja toetate samal ajal hambaravi? Purina Dentali..
3.90€
KM-ta: 3.25€
Purina Dentalife igapäevased hambahoolduse suupi..
Hammaste harjamine ilma hambaharjata – kuidas see toimib? Väga lihtne: Purina Dentalife igapäevane hambaravi suupiste väikestele koertele puhastab teie neljajalgse sõbra hambaid närimise ajal. Sellele aitab kaasa hambahooldussnäkkide spe..
Hammaste harjamine ilma hambaharjata – kuidas see toimib? Väga..
6.90€
KM-ta: 5.75€
Purina Dentalife igapäevased hambaravi suupisted..
Nii on hammaste pesemine lõbus: Purina Dentalife’i hambahooldussnäkid suurtele koertele sobivad suurepäraselt igapäevaseks hambahoolduseks ja koguvad oma hea maitsega ka punkte. Tänu oma erilisele kujule ja poorsele struktuurile aitavad närim..
Nii on hammaste pesemine lõbus: Purina Dentalife’i hambahooldussnäk..
6.90€
KM-ta: 5.75€
PURINA PRO PLAN All Size Adult Light/Sterilised O..
14kg 2x14kg 7kg
PURINA PRO PLAN All Size Adult Light/Sterilised O.. Tarne 3-5päeva
See veterinaararstide ja toitumisspetsialistide poolt välja töötatud spetsiaalne toit on tõestanud, et see aitab teie koeral tervislikul viisil optimaalset kaalu saavutada ja seda pikas perspektiivis säilitada. Vähendatud rasvasisaldusega val..
See veterinaararstide ja toitumisspetsialistide poolt välja töötatu..
45.90€
KM-ta: 38.25€
PURINA PRO PLAN All Size Adult Performance OPTIPO..
PRO PLAN All Size Adult Performance OPTIPOWERi töötasid välja teadlased ja loomaarstid. Eritoit katab eriti aktiivsete, sportlike koerte, töökoerte või imetavate emaste koerte energiavajaduse. Tänu suurenenud valgu- ja rasvasisaldusele s..
PRO PLAN All Size Adult Performance OPTIPOWERi töötasid välja teadl..
59.90€
KM-ta: 49.92€
PURINA PRO PLAN Large Adult Athletic Lamm & R..
PRO PLAN Large Adult Athletic Lamb & Rice OPTIDIGEST retsepti töötasid välja toitumisspetsialistid ja loomaarstid. See sisaldab ideaalset toitainete ja elutähtsate ainete kombinatsiooni, mida sportliku kehaehitusega ja tundliku seedimiseg..
PRO PLAN Large Adult Athletic Lamb & Rice OPTIDIGEST retsepti t..
58.90€
KM-ta: 49.08€
PURINA PRO PLAN Large Adult Robust OPTIDIGEST- la..
Tugeva kehaehitusega suurt tõugu täiskasvanud koertel on väga spetsiifilised toitumisvajadused. Neil on kuni 50% rohkem keharasva kui nende sama rinnasuurusega sportlastel. PRO PLAN Large Adult Robust Lamb & Rice OPTIDIGEST on välja ..
Tugeva kehaehitusega suurt tõugu täiskasvanud koertel on väga spets..
64.90€
KM-ta: 54.08€
PURINA PRO PLAN Large Athletic Adult OPTIBALANCE
Suured sportliku kehaehitusega koeratõud vajavad spetsiaalselt kohandatud dieeti, mis katab optimaalselt nende energia- ja toitainete vajaduse. PRO PLAN Large Athletic Adult OPTIBALANCE on välja töötatud teadlaste ja loomaarstide poolt ning t..
Suured sportliku kehaehitusega koeratõud vajavad spetsiaalselt koha..
59.90€
KM-ta: 49.92€
PURINA PRO PLAN Large Athletic Adult Sensitive Sk..
Pro Plan Large Athletic Adult Sensitive Skin Salmon koostasid toitumisspetsialistid ja loomaarstid. See sisaldab ideaalset toitainete ja elutähtsate ainete kombinatsiooni, mida sportliku kehaehituse ja tundliku nahaga täiskasvanud suurt tõugu..
Pro Plan Large Athletic Adult Sensitive Skin Salmon koostasid toitu..
59.90€
KM-ta: 49.92€
PURINA PRO PLAN Large Athletic Puppy OPTISTART
Sportlikud suurt tõugu kutsikad nõuavad palju energiat nii kasvuks ja arenguks kui ka väga aktiivse ainevahetuse tõttu. PRO PLAN Large Athletic Puppy OPTISTART on välja töötatud teadlaste ja veterinaararstide poolt ning kohandatud spetsiaalse..
Sportlikud suurt tõugu kutsikad nõuavad palju energiat nii kasvuks ..
51.90€
KM-ta: 43.25€
PURINA PRO PLAN Large Robust Adult OPTIBALANCE
Tugeva kehaehitusega ja üle 25 kg kaaluvatel suurt tõugu täiskasvanud koertel on väga spetsiifilised toitumisvajadused. Sama rinnakorviga on neil kuni 50% rohkem keharasva kui nende sportlastel. Nad vajavad rohkem energiat ja puutuvad ko..
Tugeva kehaehitusega ja üle 25 kg kaaluvatel suurt tõugu täiskasvan..
56.90€
KM-ta: 47.42€
PURINA PRO PLAN Large Robust Adult Sensitive Skin..
Toitumisspetsialistide ja veterinaararstide poolt välja töötatud Pro Plan Large Robust Adult Sensitive Skin Salmon retsept sisaldab ideaalset toitainete ja elutähtsate ainete kombinatsiooni, mida raske kehaehituse ja tundliku nahaga täiskasvanud k..
Toitumisspetsialistide ja veterinaararstide poolt välja töötatud Pr..
62.90€
KM-ta: 52.42€
PURINA PRO PLAN Large Robust Puppy OPTIDIGEST - l..
Kas otsite oma kutsikale täisväärtuslikku toitu, mis on kohandatud nende vajadustele? PURINA PRO PLAN Large Robust Puppy OPTIDIGEST Lambaliha on täpselt õige valik suurt tõugu kutsikate jaoks, kes on stabiilse kehaehitusega ja vajavad seetõtt..
Kas otsite oma kutsikale täisväärtuslikku toitu, mis on kohandatud ..
62.90€
KM-ta: 52.42€
PURINA PRO PLAN Large Robust Puppy OPTISTART
12kg 2x12kg
PURINA PRO PLAN Large Robust Puppy OPTISTART Tarne 3-5päeva
Tugeva kehaehitusega suurt tõugu kutsikad, kelle kaal on 25–70 kg, on väga spetsiifiliste toitumisvajadustega. Täiskasvanueas on neil sama rinnasuurusega keharasva kuni 50% rohkem kui nende sportlastel. Seetõttu vajavad nad rohkem ene..
Tugeva kehaehitusega suurt tõugu kutsikad, kelle kaal on 25–70 k..
51.90€
KM-ta: 43.25€
PURINA PRO PLAN Medium & Large Adult 7+ OPTIAGE
PRO PLAN Medium & Large Adult 7+ OPTIAGE oli spetsiaalselt kohandatud vanemate koerte vajadustele alates 7. eluaastast. Toitumisspetsialistide ja veterinaararstide poolt välja töötatud eksklusiivne toitainete kombinatsioon OPTIAGE paranda..
PRO PLAN Medium & Large Adult 7+ OPTIAGE oli spetsiaalselt koha..
58.90€
KM-ta: 49.08€
PURINA PRO PLAN Medium & Large Adult OPTIDIGE..
Hellita oma neljajalgset sõpra PURINA PRO PLANi teraviljavaba kuivtoiduga koos kliiniliselt tõestatud toitainete kombinatsiooniga OPTIDIGEST. Maniokiga retsepti töötasid välja toitumisspetsialistid ja veterinaararstid. See..
Hellita oma neljajalgset sõpra PURINA PRO PLANi teravilja..
63.90€
KM-ta: 53.25€
PURINA PRO PLAN Medium Adult Lamm & Reis OPTI..
PRO PLAN Medium Adult Lamb & Rice OPTIDIGEST retsepti töötasid välja toitumisspetsialistid ja loomaarstid. See sisaldab ideaalset toitainete ja elutähtsate ainete kombinatsiooni, mida tundliku seedetraktiga keskmise suurusega tõugu täiska..
PRO PLAN Medium Adult Lamb & Rice OPTIDIGEST retsepti töötasid ..
58.90€
KM-ta: 49.08€
PURINA PRO PLAN Medium Adult OPTIBALANCE
14kg 2x14kg 7kg
PURINA PRO PLAN Medium Adult OPTIBALANCE Tarne 3-5päeva
PRO PLAN Medium Adult OPTIBALANCE on välja töötatud teadlaste ja veterinaaride poolt ning see võtab arvesse täiskasvanueas 10-25 kg kaaluvate keskmise suurusega koeratõugude toitumise erivajadusi. Tõhus toitainete kombinatsioon OPTIBALANCE si..
PRO PLAN Medium Adult OPTIBALANCE on välja töötatud teadlaste ja ve..
38.90€
KM-ta: 32.42€
PURINA PRO PLAN Medium Adult Sensitive Skin OPTID..
14kg 2x14kg 7kg
PURINA PRO PLAN Medium Adult Sensitive Skin OPTID.. Tarne 3-5päeva
Kliiniliselt tõestatud toitainete kombinatsioon OPTIDERMA on spetsiaalselt kohandatud keskmise suurusega kuni 25 kg kaaluvate tõugude täiskasvanud koerte vajadustele, kellel on tundlik nahk või kes võitlevad nahaprobleemidega. Toitumisspetsia..
Kliiniliselt tõestatud toitainete kombinatsioon OPTIDERMA on spetsi..
41.90€
KM-ta: 34.92€
PURINA PRO PLAN Medium Puppy Lamm & Reis OPTI..
Kutsikate areng ja pikaajaline tervis sõltub suurel määral ideaalsest toitumisest kasvufaasis. PRO PLAN Medium Puppy Lamb & Rice OPTIDIGEST on välja töötatud teadlaste ja veterinaaride poolt ning see võtab arvesse kasvufaasis keskmise suu..
Kutsikate areng ja pikaajaline tervis sõltub suurel määral ideaalse..
58.90€
KM-ta: 49.08€
PURINA PRO PLAN Medium Puppy OPTISTART
12kg 2x12kg
PURINA PRO PLAN Medium Puppy OPTISTART Tarne 3-5päeva
Kutsikate areng ja pikaajaline tervis sõltub suurel määral ideaalsest toitumisest kasvufaasis. PRO PLAN Medium Puppy OPTISTART on välja töötatud teadlaste ja veterinaaride poolt ning see võtab arvesse 10-25 kg kaaluvate keskmise suurusega koe..
Kutsikate areng ja pikaajaline tervis sõltub suurel määral ideaalse..
51.90€
KM-ta: 43.25€
PURINA PRO PLAN Medium Puppy Sensitive Skin OPTID..
PRO PLAN Medium Puppy Sensitive Skin OPTIDERMA on välja töötatud toitumisspetsialistide ja loomaarstide poolt. Koostisosade koostis kohandati spetsiaalselt keskmise suurusega koeratõugude kutsikate vajadustele täiskasvanud kehakaaluga 10-25 k..
PRO PLAN Medium Puppy Sensitive Skin OPTIDERMA on välja töötatud to..
53.90€
KM-ta: 44.92€
PURINA PRO PLAN Medium/Large Adult 7+ Sensitive S..
PRO PLAN Keskmine / suur täiskasvanud 7+ tundliku nahaga OPTIDERMA oli spetsiaalselt kohandatud vanemate koerte vajadustele alates 7. eluaastast, kellel on tundlik nahk või kes võitlevad sügeluse ja ketendava nahaga. Toitumisspetsialistide ja..
PRO PLAN Keskmine / suur täiskasvanud 7+ tundliku nahaga OPTIDERMA ..
57.90€
KM-ta: 48.25€
PURINA PRO PLAN OPTIDIGEST Small & Mini Puppy..
Iga päev maailma avastamisega hõivatud väikestel koeralastel on väga erilised toitumisvajadused – see kehtib eriti tundliku kõhuga kutsikate kohta. PURINA PRO PLAN OPTIDIGEST Small & Mini Puppy Rich in Turkey on spetsiaalselt selleks lood..
Iga päev maailma avastamisega hõivatud väikestel koeralastel on väg..
53.90€
KM-ta: 44.92€
PURINA PRO PLAN OptiStart Large Mother & Pupp..
Esimestel elunädalatel kasutab koeraema oma ema piima, et kutsikad saaksid kõik olulised toitained kätte. Pärast seda on saadaval PURINA PRO PLAN OptiStart Large Mother & Puppies Rich Chicken. Kuivtoit ei sobi mitte ainult kutsikatel..
Esimestel elunädalatel kasutab koeraema oma ema piima, et kutsikad ..
18.90€
KM-ta: 15.75€
PURINA PRO PLAN OptiStart Small & Medium Moth..
Alustage elu hästi: PURINA PRO PLAN OptiStart Small & Medium Mother & Puppies Rikas kanaliha on tänu oma eriti toitainerikkale retseptile ideaalne toiduks kutsikatele ja nende emadele. See võib aidata toetada loomulikku kaitsevõimet j..
Alustage elu hästi: PURINA PRO PLAN OptiStart Small & Medium Mo..
26.90€
KM-ta: 22.42€
PURINA PRO PLAN Small & Mini Adult 9+ OPTIAGE
9-aastaselt algab elu! 9-aastaselt on koeral temaga lõbus! Kui teie neljajalgne sõber saab "kuldseks aastaks", mis on väikeste tõugude puhul umbes 9. eluaastast, muutuvad tema toitumisvajadused. PURINA PRO PLAN Small & Mini Adul..
9-aastaselt algab elu! 9-aastaselt on koeral temaga lõbus!&nbs..
49.90€
KM-ta: 41.58€
PURINA PRO PLAN Small & Mini Adult OPTIBALANCE
PRO PLAN Small & Mini Adult OPTIBALANCE on välja töötatud teadlaste ja veterinaararstide poolt ning see võtab arvesse kuni 10 kg kaaluvate väikeste ja minitõugude toitumise erivajadusi täiskasvanueas. Tõhus toitainete kombinatsioon OPTIBA..
PRO PLAN Small & Mini Adult OPTIBALANCE on välja töötatud teadl..
42.90€
KM-ta: 35.75€
PURINA PRO PLAN Small & Mini Adult OPTIDIGEST..
Teralisusevabad valemiga PRO PLAN Small & Mini Adult OPTIDIGEST töötati toitumisspetsialistid ja loomaarstid eriti väikeste ja väga väikeste koeratõugude. Kuivtoit sisaldab kliiniliselt tõestatud toitainete kombinatsiooni OPTIDIGEST,..
Teralisusevabad valemiga PRO PLAN Small & Mini Adult OPTID..
49.90€
KM-ta: 41.58€
PURINA PRO PLAN Small & Mini Puppy Sensitive ..
See teadlaste ja veterinaararstide poolt välja töötatud kuivtoit võtab arvesse nahaprobleemidega võitlevate väikest tõugu kutsikate spetsiifilisi toitumisvajadusi. Tõhus toitainete kombinatsioon OPTIDERMA toetab tõestatult naha tervist ja ilu..
See teadlaste ja veterinaararstide poolt välja töötatud kuivtoit võ..
20.90€
KM-ta: 17.42€
Purina Pro Plan Veterinary Diets - JM Joint Mobil..
On palju tegureid, mis võivad põhjustada koerte liikumisvõime vähenemist, näiteks ülekaalulisus või kõrge vanus. Purina Pro Plan Veterinary Diet - JM Joint Mobility on välja töötatud spetsiaalselt täiskasvanud koertele ja kutsikate jaoks ..
On palju tegureid, mis võivad põhjustada koerte liikumisvõime vähen..
86.90€
KM-ta: 72.42€
Purina Pro Plan Veterinary Diets HA Hypoallergeni..
Purina Pro Plan Veterinary Diets HA Hypoallergenicuga on teil täisväärtuslik dieetkuivtoit, mis on spetsiaalselt välja töötatud toiduallergiate ja -talumatusega koertele. See sisaldab ainult ühte tüüpi valke, mis on samuti hüdrolüüsitud, et v..
Purina Pro Plan Veterinary Diets HA Hypoallergenicuga on teil täisv..
91.90€
KM-ta: 76.58€
Purina Pro Plan Veterinary Diets OM Obesity Manag..
Täiskasvanud koertel, kes kipuvad olema ülekaalulised, on toitumise erivajadused. Purina Pro Plan Veterinary Diets OM Obesity Management on maitsev dieetkuivtoit, mis on kiuslike neljajalgsete sõprade poolt hästi vastu võetud, on mõnusalt kõh..
Täiskasvanud koertel, kes kipuvad olema ülekaalulised, on toitumise..
86.90€
KM-ta: 72.42€
Purina Pro Plan Veterinary Diets UR Urinary
Erilised toitumisvajadused on koertel, kellel on kalduvus kuseteede haigustele, eelkõige kuseteede kivide tekkele. Purina Pro Plan Veterinary Diets UR Urinary on spetsiaalselt selleks loodud ja varustab teie neljajalgset sõpra kõigi oluliste ..
Erilised toitumisvajadused on koertel, kellel on kalduvus kuseteede..
85.90€
KM-ta: 71.58€
PURINA PRO PLAN Väike ja mini täiskasvanud tund..
Toitumisspetsialistide ja veterinaararstide poolt välja töötatud kuivtoit võtab arvesse väikeste ja väga väikeste tõugude erivajadusi, kellel on tundlik nahk või kellel on probleeme nahaprobleemidega. Kliiniliselt tõestatud toitainete kombina..
Toitumisspetsialistide ja veterinaararstide poolt välja töötatud ku..
41.90€
KM-ta: 34.92€
Purina Veterinary Diets Canine Mousse EN Gastro
Purina Veterinary Diets Canine Mousse EN Gastro on spetsiaalselt kohandatud seedeprobleemidega koerte vajadustele. Kvaliteetne märgtoit sobib nii kutsikatele kui ka täiskasvanud koertele ning aitab kaasa teie lemmiklooma optimaalsele toitaine..
Purina Veterinary Diets Canine Mousse EN Gastro on spetsiaalselt ko..
3.79€
KM-ta: 3.16€
Purina Veterinary Diets Canine Mousse NF Renal
Kroonilise neeruhaigusega koertel on erilised toitumisvajadused. Purina Veterinary Diets Canine Mousse NF Renal on spetsiaalselt kohandatud ning sellel on maitsev maitse ja isuäratav konsistents. Märgtoidul on vähendatud valgusisaldus, m..
Kroonilise neeruhaigusega koertel on erilised toitumisvajadused.&nb..
3.50€
KM-ta: 2.92€
Elery @ 2022 | Turvalisuse tagab: veebikaitse.eeWebShopper